Відбудеться XIX Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»

18.05.2017 11:17:57
Відбудеться XIX Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»

З 19 по 27 травня 2017 року у м. Херсоні пройде XIX Всеукраїнський фестиваль музичних прем’єр «Мельпомена Таврії».

Перший Всеукраїнський фестиваль музичних прем’єр «Мельпомена Таврії» народився у 1999 році. Вистави театрів-учасників фестивалю проходили одночасно на сцені Херсонського та Миколаївського театрів. І саме цього року були започатковані традиції вуличного театралізованого дійства, карнавальної ходи і театрального капусника. У 2003 році фестиваль отримав статус – Міжнародного

За вісімнадцять років Херсонщину відвідало  122 театри із 14 країн світу. За цей час кращі театральні колективи із 64 міст України, Росії, Білорусії, Молдови, Польщі, Угорщини, Румунії, Латвії, Литви, Грузії, Азербайджану, Франції, Португалії, Ізраїлю показали більше ніж  300 вистав.

Цього року до Херсону приїде 32 театральних колективи з 11 країн світу та покажуть Херсонському глядачеві 33 вистави впродовж 9 днів. Загалом наше місто відвідає 700 учасників театральних колективів, (не враховуючи запрошених гостей, журі, представників засобів масової інформації)!

Географія фестивалю цього року також вражає: Львів та Черкаси, Київ та Чернігів, Полтава та Кропивницький, Луганськ та Маріуполь, Запоріжжя та Івано-Франківськ, Миколаїв та Херсон, а також колективи з Литви, Румунії, Угорщини, Португалії, Грузії, Вірменії, Туреччини, Польщі, Франції, Білорусі, України.

План проведення XІХ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»Корисні посилання