Прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління вшанували побратимів, які перші загинули на Донбасі

11.06.2018 13:05:05
Прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління вшанували побратимів, які перші загинули на Донбасі

Сьогодні, прикордонники Азово-Чорноморського регіонального управління вшанували хвилиною мовчання Героїв, що перші полягли у червні 2014 року на Донбасі. Крім того, за участю військового капелану отця Ігора провели і молебень по загиблим.

Нагадаємо, що того дня в районі заводу "Азовсталь" в Маріуполі була обстріляна із засідки колона автомобілів Державної прикордонної служби. Бойовики напали підступно - із засідки. Спершу трьома пострілами з гранатомету зупинили транспорт.Обстріл вівся з автоматів та гранатометів, далі приєднавсяі снайпер. Військовослужбовці прикордонного відомства почали відстрілюватися. Невдовзі на допомогу побратимам надійшла група з Донецького прикордонного загону, а за кілька хвилин і бійці Нацгвардії. У ході протистояння загинуло 5 прикордонників - майори Микола Зайцев та Віталій Вінніченко, прапорщик Володимир Гречаний, старшина Сергій Єпіфанов і працівник Олександр Островський.

Також згадали річницю від загибелі головного старшини Маріупольського загону Антона Маслія внаслідок підриву катера на ворожій міні.

Нехай земля їм буде пухом.
Ми пам’ятаємо своїх Героїв.
Слава Україні! Героям СЛАВА!Корисні посилання