Привітання голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва з Міжнародним днем волонтера

05.12.2018 13:41:24
Привітання голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва з Міжнародним днем волонтера

Шановні волонтери!

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день волонтера, вшановуючи людей, які безкорисно, за покликом серця допомагають тим, хто цього найбільше потребує.

Вже кілька років поспіль волонтери надихають та окриляють на життєстверджуючі зміни в українському суспільстві. Саме під час Революції Гідності й російської агресії зародилась та набула нових форм волонтерська діяльність в Україні. Завдяки вам захисники територіальної цілісності та незалежності нашої держави відчувають турботу та опіку.

Щоденно, реагуючи на виклики суспільства і біль окремої людини, наші волонтери готові підтримати всіх, хто потребує допомоги.

На Херсонщині дух патріотизму та розвиток волонтерства досягли небувалих висот. За всі роки незалежності, мабуть, вперше для більшості з нас поняття «Україна», «Батьківщина», «народ», «нація» набули нового, об’єднуючого сенсу. Нині доброчинність згуртовує людей в усіх сферах життя.

Безперечно, цей день є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього. Тож у цей святковий день висловлюю вам, шановні волонтери, щиру вдячність за допомогу у захисті майбутнього України.

Ви є взірцем для прийдешніх поколінь!

Бажаю всім вам успіхів і життєвих сил у добрих справах та починаннях на благо нашої держави!

З повагою

Голова Херсонської обласної державної адміністрації                                                              А.ГордєєвКорисні посилання