Привітання голови обласної державної адміністрації з Днем українського добровольця

14.03.2019 08:40:53
Привітання голови обласної державної адміністрації  з Днем українського добровольця

Шановні добровольці, земляки!

День українського добровольця – це свято героїв, котрі в скрутний для держави час стали на захист суверенітету та територіальної цілісності України. З самого початку агресії разом зі Збройними Силами України виступили добровольчі батальйони, які зуміли зупинити ворога. Сьогодні велика частина добровольців продовжує захищати Батьківщину вже у лавах української армії. Своїми героїчними вчинками та самовідданою службою вони постійно доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Україну та її народ віддати найдорожче – своє життя.
Переконаний, що ці важкі для нашої країни роки загартували нас і об’єднали тісною дружбою, святою вірою у непереможний народ і єдність нації заради майбутніх поколінь.
Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо очистити святу українську землю від агресора та об’єднати весь український народ, а День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.
Бажаю вам, шановні добровольці, добра, родинної злагоди, здоров’я, щастя й нових перемог у благородній справі служіння українському народові!

З повагою

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій ГордєєвКорисні посилання