Привітання голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва з Днем Збройних Сил України

06.12.2017 06:14:40
Привітання голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!
Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України!
Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. На наших військових покладена священна місія ‒ боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу, і історія Української держави та її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це своєю любов’ю та пошаною.
Я звертаюся до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди. Сьогодні ‒ ваше свято, бо українське військо сильне завдяки вам. Українська армія вже стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.
Щиро зичу миру та спокою вам, дорогі друзі, бажаю подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим оселям!

З повагою

Голова Херсонської обласної державної адміністрації                                                                                       Андрій ГордєєвКорисні посилання