Привітання голови облдержадміністрації з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

15.03.2019 07:12:16
Привітання голови облдержадміністрації з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Висловлюю вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу області, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.
Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення стабільно забезпечується водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, здійснюється ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших громадян. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.
Зичу вам міцного здоров’я, весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.
Зі святом вас!

З повагою

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій ГордєєвКорисні посилання