Про перспективи проведення агрофоруму на Херсонщині, - Євген Рищук

19.05.2017 13:40:24
Про перспективи проведення агрофоруму на Херсонщині, -  Євген Рищук

  Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук, генеральний менеджер форуму і виставки AGROPORT Дмитро Титаренко та консультант з експорту органічної продукції з України та налагодженню торговельний зв’язків Марія Юхновець обговорили можливість проведення на Херсонщині одного з найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі - Міжнародного форуму з розвитку фермерства AGROPORT.


«Організатори форуму поставили собі за мету провести такий захід на півдні країни і завдяки активним підприємцям Херсонщини вони звернули увагу не на Одесу, а на Херсон», - розповідає заступник голови облдержадміністрації Євген Рищук. – Керівництво обласної ради та аеропорту висловили про свою готовність до співпраці, тому облдержадміністрація буде розглядати питання про проведення такого форуму навесні 2018 року». Тому саме на Херсонщину мають з’їхатись усі зацікавлені темою АПК з півдня України, а саме Миколаєва, Запоріжжя і Одеси.


Такі форуми традиційно проводяться у Львові та Харкові на базі місцевих аеропортів. Для проведення форуму використовують аеродромні перони аеропортів, термінали та виставкові площі. Також землі сільськогосподарського призначення для демонстрації роботи техніки, які знаходяться поряд.


Формат такого заходу це конференції, виставки та демонстраційний показ техніки. Програма форуму складається з пріоритетних напрямків і питань для конкретного регіону.
Проведення Агропорту у західній та східній Україні дозволяє якісніше сконцентруватися на інтересах окремого регіону та надати агровиробникам доступ до товарів, послуг та програм, що діють безпосередньо в регіоні. З іншого боку – для бізнесу – форум дає можливість бути ближче до своєї цільової аудиторії.Корисні посилання