Про проведення робочої зустрічі голови комісії з припинення Олешківського районного центру зайнятості

17.03.2017 13:26:42
Про проведення робочої  зустрічі голови комісії з припинення Олешківського районного центру зайнятості

У рамках адміністративно-територіальної реформи в Олешківському районі утворено Великокопанівську об'єднану територіальну громаду.

Голова комісії з припинення Цюрупинського районного центру зайнятості Таранова Валентина Павлівна 10 березня 2017 року особисто зустрілася з головою Великокопанівської об’єднаної територіальної громади Костенко Валентиною Дмитрівною. На зустрічі  поінформовано про послуги та можливості державної служби зайнятості, обговорені питання щодо створення нових робочих місць, перспективи розвитку інфраструктури територій громади, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, підвищення кваліфікації мешканців громад, у тому числі і за сприянням  служби зайнятості.

Так, Великокопанівською об’єднаною територіальною громадою створено п'ять нових робочих місць, з них актуальною на сьогодні є потреба в двох соціальних робітниках. Центром зайнятості проводиться підбір працівників на вищевказані вакансії з числа безробітних осіб.

Крім цього в червні місяці будуть організовані громадські роботи за участю двох безробітних осіб на умовах співфінансування.

На 24 березня 2017 року головою комісії з припинення Цюрупинського районного центру зайнятості запланована робоча зустріч з головою Виноградівської сільської ради, претендентом на голову Виноградівської об’єднаної територіальної громади Шматенко Сергієм Вілійовичем.

Корисні посилання