Проекти міжнародної технічної допомоги на території Херсонської області - 2018

23.04.2018 12:20:36
Проекти міжнародної технічної допомоги на території Херсонської області - 2018

Інформація про проекти міжнародної технічної допомоги, які плануються реалізовувати на території Херсонської області протягом 2018 року

 

№ з/п

Назва проекту

Термін виконання проекту

Вартість проекту,

в грош. од. донора

Підтримка проекту

 

1

2

3

4

5

  1.  

Проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні»

(SOCODEVI, Уряд Канади, Міністерство закордонних справ, торгівлі та розвитку (МЗСТР), Данон Екосистем Фонд (Франція), Компанія «Данон» в Україні, МБФ «Добробут громад», Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпропетровська консультаційна служба»)

2014 – 2021 роки

27,7  млн. канадських доларів

 

 

Проект спрямований на вирішення труднощів, які стоять перед малими та середніми виробниками молока шляхом створення та посилення існуючих кооперативів, що пропонують послуги, необхідні для ефективної системи молочного виробництва. Ці послуги полягають у збиранні та ринковій дистрибуції молока, постачанні господарствам засобів виробництва, зокрема господарських товарів та добрив, виробництві високоякісних кормів, а саме – сіна та кукурудзяного силосу.

Надавалася сімейним молочним фермам грантова підтримки на придбання обладнання, впроваджувалися тренінгові програми.

Об’єднання малих та середніх молочних виробників у мережу фермерів, підприємців, кооперативів та кооперативних об’єднань (здебільшого у Дніпропетровській, Херсонській, Львівській та Івано-Франківських областях  України).

 

  1.  

Проект ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду -ІІІ»

(Європейський Союз при підтримці Програми Розвитку ООН)

 

 

Підтримує стратегічні ініціативи розвитку задля забезпечення збалансованого економічного приросту та сталого суспільного розвитку. Завдяки співпраці з державним, регіональним та місцевим урядом, громадським суспільством та приватним сектором. Реалізовується на Херсонщині із січня 2015 року, фінансова підтримка на придбання технічного обладнання (меблі, комп’ютер, сканер, принтер та інтернет-обладнання).

  1.  

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП)

(Міністерство закордонних справ торгівлі та розвитку Канади)

2015-2021 роки

19,3 млн. канадських доларів

 

 

Загальною метою Проекту є розвиток і зміцнення можливостей дрібних виробників плодоовочевої продукції та маркетингового ланцюга через покращення потенціалу виробників, маркетингових зав’язків, а також відносин між учасниками ринку.

За рахунок впровадження Проекту його учасники мали можливість отримати безкоштовний доступ до інформації щодо сучасних технологій вирощування плодоовочевої продукції, ведення прибуткового та безпечного навколишнього середовища бізнесу. Створювалися маркетингові групи для розвитку та підтримки можливостей виробників щодо виходу на високовартісні ринки.

  1.  

Проект міжнародної організації «International Trade Centre»

(Всесвітня Організація Торгівлі (СОТ) і ООН (за допомогою UNCTAD)

2015  – 2018

роки

 

Проект направлений на підвищення конкурентоспроможності підприємств малого та середнього бізнесу з виробництва плодоовочевої продукції з метою сприяти їх виходу на нові міжнародні ринки.

Розробка стратегії експорту овочів з Херсонщини.

З метою підвищення рівня обізнаності сільського населення, в тому числі з питань створення та розвитку сільськогосподарських кооперативів, впровадження новітніх технологій, системи контролю якості та безпечності харчової продукції, в регіоні проводилися навчально-практичні семінари, круглі столи та інші заходи із залученням сільськогосподарських дорадчих служб та експертів проектів міжнародної технічної допомоги.

  1.  

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку» (Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Вересень 2016 – липень 2020 років

30 000,0 тис. грн.

Проект спрямований на підтримку економічного зростання через підвищення конкурентоздатності аграрних виробників та створення більш сприятливого бізнес-середовища в аграрному секторі задля покращення добробуту мешканців сільських територій. Проект сприятиме формуванню кращих умов для діяльності малих і середніх аграрних підприємств завдяки зміцненню інституційної спроможності Міністерства аграрної політики та продовольства України до реалізації реформ в аграрному секторі, створенню прозорих нормативно-правових засад в сфері земельних відносин, а також впровадженню реформ, що дозволять модернізувати системи зрошення земель.

  1.  

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським Жіночим Фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

29 серпня 2016 –

28 серпня 2018 роки

2 000,0 млн. грн.

Метою проекту є допомога людям, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході, знайти роботу з гідною оплатою або ж опанувати нові вміння для того, щоб утримувати себе та свої сім'ї, заснувати або ж перенести малий бізнес на мирних територіях. Проект покликаний також підвищити спроможність організацій громадянського суспільства (ОГС) та учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку людям, постраждалим від конфлікту – внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю (ЛзІ).

На протязі року відбулися конкурси на отримання грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

  1.  

Програма SABIT фінансується Міністерством торгівлі США.

2018 рік

Оплата навчання-стажування за цільовою групою

На постійній основі проводяться бізнес-стажування в США за програмою SABIT.

Програми стажувань для громадян України, Грузії та країн СНД .

 

  1.  

Ізраїльський центр міжнародного співробітництва МАШАВ/MASHAV 

2018 рік

 

У Ізраїлі курси проводяться у різних філіях МАШАВу розташованих по всій країні. На деяких курсах навчаються представники різних країн, на інших – лише громадяни однієї певної країни ( що, здебільшого, повєязане із необхідністю враховувати рівень володіння слухачів тією чи іншою мовами).

Склад учасників не є однорідним: тут і випускники вищих навчальних закладів  і сільськогосподарські робітники і технічний персонал і, навіть, найвищі урядовці. Навчання проводиться у невеличких групах, що дозволяє приділяти максимум уваги кожному студентові. Методики викладання розроблено відповідно до сучасних педагогічних концепцій і не нав’язують жорстких моделей або рішень. Після закінчення курсу студенти мають презентувати оригінальний проект. Згідно статистики майже третина цих проектів згодом втілюється у життя у країнах проживання фахівців або стають за основу подальших планів розвитку.

Освітні програми МАШАву розраховані на людей із різним рівнем підготовки  та професійного досвіду. Вони передбачають, що випускники: викладачі та фермери, інженери та службовці місцевих органів управління, фахівці з регіонального планування  та лікарі самі у майбутньому стануть поширювачами отриманих знань у своїх країнах. МАШАВ прагне, щоб його курси відповідали вимогам кожного студента.

Центр міжнародного співробітництва пропонує курси з наступних дисциплін:

•сільське господарство;

•суспільний розвиток;

•розвиток систем освіти;

•раціональне природокористування;

•розвиток сільських районів;

•праця та колективне підвищення кваліфікації;

•охорона природи;

•громадська охорона здоров’я та медичні програми;

•роль жінки у процесах розвитку сучасного суспільства.

За додатковою інформацією стосовно програм технічної допомоги в напрямку сільгосптоваровиробництва звертайтесь до департаменту агропромислового розвитку ХОДА т. (0552) 42-27-48



Корисні посилання