Профілактика та упередження - зупинять корупцію

11.10.2017 08:39:53
Профілактика та упередження  - зупинять корупцію

Співробітники управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Херсонській області здійснюють постійний контроль за діяльністю працівників під час виконання службових обов’язків та шляхом профілактичних заходів впливають на державних службовців, схильних до вчинення протиправних дій.

Так, у січні - вересні п.р. стосовно податківців і митників органів ДФС Херсонщини проведено 99 службових перевірок. За результатами перевірок до 28 осіб застосовано заходи реагування (позбавлення премій, притягнення до дисциплінарної відповідальності).

Крім того, при безпосередній участі співробітників УВБ встановлено 12 фактів скоєння злочинів працівниками Херсонської митниці та ГУ ДФС у Херсонській області. З них трьом особам повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених статтями 368 та 369 КК України. Матеріали трьох кримінальних проваджень спрямовано на розгляд до суду.

Варто нагадати: громадяни та суб’єкти господарювання Херсонщини мають можливість залишити інформацію щодо неправомірних дій та бездіяльності працівників органів ДФС, зателефонувавши до Контакт - центру ДФС за номером 0800-501-007 та обравши відповідний напрямок у меню інтерактивного голосового автовідповідача (4).

За інформацією прес-служби Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській областіКорисні посилання