Проведення навчально-польових занять учнів 11-х класів загальноосвітніх закладів Генічеського району

19.05.2017 11:15:58
Проведення навчально-польових занять учнів 11-х класів загальноосвітніх закладів Генічеського району

Військово-патріотичне виховання учнівської молоді є важливою складовою процесу формування зрілої особистості – громадянина України, справжнього продовжувача національних традицій, майбутнього захисника рідної Батьківщини.    

Відповідно до положень Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року №580, плану роботи відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації, з метою практичного закріплення умінь та навичок, які придбали учні під час вивчення предмету «Захист Вітчизни», з 17 по 19 травня 2017 року проводяться навчально-польові заняття учнів 11-х класів загальноосвітніх закладів Генічеського району.

У рамках проведення триденних навчально-польових зборів навчання майбутніх захисників України здійснюється на заняттях з вогневої, прикладної та фізичної підготовки. У цьому році на базі Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів для 120 юнаків 11-х класів проводяться стрільби з пневматичної гвинтівки, а також учні змагаються не тільки у мистецтві влучної стрільби, а й в умінні метати навчальні гранати, долати смугу перешкод, отримують практичні навички поводження із військовою зброєю.

Проведення навчально-польових занять учнів 11-х класів загальноосвітніх закладів Генічеського району спрямовано на формування у молоді національних рис характеру, громадянської позиції, патріотичних почуттів, розуміння своєї ролі у зміцненні української держави.

Корисні посилання