Проведено нараду з селищним та сільськими головами

12.06.2018 13:07:16
Проведено нараду з селищним та сільськими головами

На минулому тижні очільником районної державної адміністрації проведено нараду «День сільського голови». на якій обговорено низку найбільш проблемних та пріоритетних питань району.

Зокрема першим заслухано питання готовності до проведення 5-ти денних навчальних зборів роти охорони Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату. Головуючий наради підкреслив на необхідності належного проведення навчань та тісної співпраці всіх структур та закладів органів державної влади і місцевого самоврядування,  представників Національної поліції і Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Також подякував селищному та сільським головам за проведену роботу по підбору особового складу учасників навчань, а також врученню повісток. 

Заступники обласного військового комісара Анатолій Бондарук та Олександр Рибіцький зауважили на важливості проведення навчань, так як вони стосуються  підготовки, удосконалення і нарощування індивідуальних спроможностей військовослужбовців під час виконання своїх функціональних обов’язків.

Поінформували, що навчання проводяться з метою набуття практичних навичок в застосуванні стрілецької зброї та перевірки тактичної злагодженості дій. Під час зборів особовий склад загону відпрацює програму підготовки за військовими дисциплінами, зокрема, тактико-спеціальної, військово-медичної, інженерної та вогневої підготовки.

Зазначено, що до підготовки військовослужбовців загонів територіальної оборони залучені інструктори з досвідом ведення бойових дій.

З метою не допушення паніки серед населення сільським головам прилеглих до навчань територій доведено до відома  про необхідність проведення інформаійно-роз’яснювальної роботи щодо термінів та плану проведення навчань роти тероборони.

 Також виступив районний військовий комісар Олександр Непомящий, який ознайомив  присутніх з поденним планом проведення навчань. Запросив присутніх взяти участь у урочистому прийнятті присяги особами, які включені до оперативного резерву ІІ черги, яке відбудеться 12 червня поточного року.

Також обговорено питання проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року. Зокрема, заступником начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Алою Панченко зауважено на необхідності докласти максимум зусиль, аби оздоровчий сезон пройшов на належному рівні, а оздоровлення та відпочинок дітей були якісними, змістовними та безпечними. Також зазначено, що 25 червня планується відкриття першої табірної зміни дитячого оздоровчого закладу «ім.І.Бережного»  та наголосила на необхідності посилення уваги до ефективної роботи даного оздоровчого закладу.

Начальник відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Тетяна Фоменко поінформувала про заходи, які проводять на пришкільних відпочинкових майданчиках району.

Також обговорено і інші питання.

Корисні посилання