Проведено останнє засідання громадської ради при РДА

06.01.2017 10:51:24
Проведено останнє засідання громадської ради при РДА

05 січня відбулося підсумкове засідання Громадської ради при райдержадміністрації під керівництвом її голови Вадима Литвинова. Окрім членів громадської ради у засіданні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ольга Вакулич та головний спеціаліст сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ткаченко Олег.

Порядок денний засідання передбачав звіт голови дорадчого органу про його діяльність протягом двох років, обговорення проекту програми соціального, економічного та культурного розвитку району на поточний рік та орієнтовного плану консультацій з громадськістю а також створення ініціативної групи.

На початку засідання до присутніх зі словами подяки за активну участь у житті громади звернулася заступник голови райдержадміністрації Ольга Вакулич подякувавши за небайдужість до долі держави і району зокрема, готовність  до конструктивного діалогу та активну діяльності задля добробуту людей. Також Ольга Леонідівна подякувала членам ради за ініціативність у проведенні спільних заходів та акцій, висловила сподівання на подальшу плідну роботу та наголосила на доцільності існування дорадчого органу при органах влади як зв’язуючу ланку між громадськістю і владою та вручила членам громадської ради подарунки.

Голова громадської ради Вадим Литвинов прозвітував про її діяльність протягом двох років детально проаналізувавши результативність діяльності окремо виділивши здобутки та позитивні моменти в роботі. Вадим Вікторович перерахував ті громадські ініціативи, які були реалізовані в життя та проблемні питання вирішені завдяки втручанню ради відмітивши існуючий зворотній зв’язок між усіма гілками влади і громадськістю. Рада оцінила свою роботу задовільно.

Увазі присутніх профільним спеціалістом райдержадміністрації було представлено проект програми економічного, соціального і культурного розвитку району, який довів до відома основні розділи, цілі та завдання проекту програми, більш детально зупинившись на нових розділах та запропонував детально ознайомитися з її змістом та надати пропозиції та зауваження які будуть максимально враховані при затвердженні програми.

Також увазі громадськості було представлено орієнтовний план консультацій з громадськістю на поточний рік для участі ради в заходах та надання від неї з подальшим врахуванням їх в роботі профільних структурних підрозділів райдержадміністрації. Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики райдержадміністрації Інна Бальошенко наголосила на тому, що мета таких консультацій для громадськості полягає у можливості бути почутими, вплинути на рішення та здійснення контролю за діяльністю органів влади.

Ключовим питанням засідання стало створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нової громадської ради, оскільки сплинув строк повноважень існуючої. До складу ініціативної групи увійшли члени існуючої ради та представник райдержадміністрації. Робота ініціативної групи буде направлена на проведення широкої інформаційної кампанії задля інформування громадськості про наміри формування нового складу громадської ради при РДА.

Корисні посилання