Проведено семінар на тему: «Посилення відповідальності за несплату аліментів»

12.04.2018 13:46:39
Проведено семінар на тему: «Посилення відповідальності за несплату аліментів»

В рамках реалізації урядового проекту «Я маю право», наприкінці березня, в приміщенні Цюрупинського районного центру зайнятості начальник Олешківського бюро правової допомоги Алла Рудь та фахівець з профорієнтації Цюрупинського районного центру зайнятості Наталія Бондарева провели семінар для зареєстрованих безробітних на тему «Посилення відповідальності за несплату аліментів».

Учасникам заходу розповіли, що з набранням чинності 06 лютого 2018 року Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» запроваджено нові засоби примусового виконання рішень до боржника, який не сплачує аліменти більше ніж шість місяців.

Окрему увагу приділено питанню адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, який застосовують до боржників за несплату аліментів, що призвела до виникнення заборгованості понад шість місяців. Очільниця бюро також наголосила, що реалізація державної політики у сфері посилення захисту дітей не обмежується лише прийняттям закону, а передбачає і ряд заходів для його реально ефективної реалізації. Зокрема, вже створені та діють окремі спеціальні групи виконавців судових рішень для ліквідації заборгованості зі сплати аліментів.

Також в ході семінару Алла Рудь пояснилала присутнім переваги системи безоплатної правової допомоги, надала інформаційні буклети та листівки, в яких зазначено адресу бюро, контактні телефони, графік роботи та послуги, що надаються, та запропонувала звертатися до Олешківського бюро правової допомоги за своєчасним отриманням кваліфікованої правової допомоги.

Учасники семінару відзначили, що отримали корисну інформацію, якою обов’язково скористуються в разі необхідності.

Корисні посилання