Проведено запланований повторний медичний огляд дітей та дорослих у Першокостянтинівці та Григорівці

13.09.2018 09:39:01
Проведено запланований повторний медичний огляд дітей та дорослих у Першокостянтинівці та Григорівці

Вчора, 12 вересня, лікарями вищої категорії Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні проведено запланований повторний медичний огляд мешканців сіл Першокостянтинівка та Григорівка Чаплинського району у зв’язку із загостренням екологічної ситуації на території населених пунктів.

Так, два педіатри, лор і терапевт у Першокостянтинівському фельдшерсько-акушерському пункті провели огляд 37-ми дітей і 14-ти дорослих. Окрім того, з перевіркою завітали й у місцевий дитячий садочок, де оглянули 12 діточок дошкільного віку.

У селі Григорівка Чаплинського району перевірили стан здоров’я 128-ми дітей у дитсадку.

За результатами планових медичних оглядів головний лікар Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні Інна Холодняк прокоментувала:

«У Григорівці всі дітки виявилися здоровими, а у Першокостянтинівці лікарі діагностували випадки респіраторних захворювань, одному оглянутому було рекомендовано звернутися в лікарню через загострення старого хронічного захворювання. Жоден з виявлених випадків захворювань ніяк не пов’язаний із погіршенням екологічної ситуації на території Чаплинського району».Корисні посилання