Проводи до лав Збройних сил України

12.04.2017 07:47:26
Проводи до лав Збройних сил України

11 квітня в Парку Слави  містяни проводжали 19 новокаховчан до лав Збройних сил України.

«Як у дружній українській родині, яка шанує свої традиції, сьогодні ми всі разом – представники місцевої влади, ветерани, учасники АТО, молодь, тата й мами, друзі і колеги, родичі – проводжаємо і благословляємо вас на ратну справу. Захищати країну – справа почесна і нелегка, – наголосив, звертаючись до призовників, міський голова Володимир Коваленко. Найперше зичимо вам мирного проходження служби, наполегливості у повсякденному навчанні, здорового глузду вашим командирам, поваги до статуту армії. Надсилайте листи, дзвоніть, спілкуйтеся. І пам’ятайте, що ми в вас віримо, любимо і чекаємо!».

Успішної служби, міцного здоров’я бажали хлопцям капітан першого рангу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, директор Музею історії міста Нова Каховка Віктор Васильєв, голова Громадської організації "Учасники АТО "БІЛА СТРІЛА» Дмитро Марков.

Творчий дарунок присутнім подарувала солістка вокальної студії “Джерела” Анна Бубнова.

Після того, як військовий комісар міста Нова Каховка підполковник Костянтин Суліменко оголосив наказ Міністра оборони України про весняний призов, юнаків на ратну службу благословив секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай та вручив кожному Новий Завіт. Майбутні захисники також отримали подарунки на добру згадку від міського голови та Благодійного фонду «Нова Каховка».

Корисні посилання