Рік Японії в Україні: бібліотечний формат

18.07.2017 05:30:43
Рік Японії в Україні: бібліотечний формат

Професійний діалог між працівниками Великоолександрівської центральної районної бібліотеки та бібліотеки для дітей “Рік  Японії в Україні: бібліотечний формат» розпочався з обміну ідеями, щодо можливостей бібліотеки у донесенні до читачів актуальної, цікавої, нестандартної інформації про Японію, видатних японців, традицій та звичаїв країни сонця, що сходить.

Присутнім було представлено офіційний логотип «Року Японії в Україні», присвяченого святкуванню 25 річниці встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною (логотип створений японським графічним дизайнером Томоо Каваі, головним мотивом стали національні прапори обох країн, які притуляються один до одного, чим символізують дружні відносини між Японією та Україною). Відбулась міні - презентація виставки, організованої працівниками читальної зали під назвою «Незвичайна, інтригуючи і невловима».

Книги та журнальні матеріали про Японію чудово доповнили картини талановитої майстрині Верхогляд О. В. та огляд методичних матеріалів, підготовлених методистом Всяких Т.А.

Корисні посилання