Районний турнір з волейболу до Дня визволення селища та Верхньорогачицького району від німецько-фашистсьских загарбників

12.02.2019 13:54:39
Районний турнір з волейболу до Дня визволення селища та Верхньорогачицького району від німецько-фашистсьских загарбників

 

Традиційно на початку лютого спортивний сезон відкривається районним турніром з волейболу до Дня визволення селища та Верхньорогачицького району від німецько-фашистсьских загарбників.

Цього року турнір відбувся 09 лютого у спортивному залі Верхньорогачицької опорної школи І-ІІІ ст., в якому взяли участь 8 районних команд - с. Ушкалка, с. Первомаївка, с. Чистопілля, команда відділення поліції Верхньорогачицького району, команда районної ради "Олімпік" Верхньорогачицької опорної ЗОШ, команди "Акули" та "Перемога" з районного центру.

З привітальними словами до учасників змагань звернулися голова Верхньорогачицької районної ради Геннадій Нестеренко та начальник відділу культури Ліна Ліснича. Пам'ять про визволителів було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятника Герою-визволителю рідного Верхньорогачицького району – Петру Юліановичу Корбуту.

За рішенням суддівської колегії турнір проводився за олімпійською системою (на вибування). У підсумку в матчі за третє місце команда районної ради перемогла команду с. Чистопілля. У фінальному двобої між командами "Акули" смт. Верхній Рогачик та с. Ушкалка перемогу у турнірі виборола команда "Акули". Кращим гравцем серед чоловіків було визнано гравця команди "Акули" Владислава Давиденка, серед жінок представницю команди районної ради Олену Ігнатенко. Призери турніру та кращі гравці були нагороджені грамотами та призами відділу культури райдержадміністрації.

 

 

Корисні посилання