Реагування на критику, опубліковану на інформаційному сайті «Любимый Херсон» під заголовком «До Белозерской гимназии «путиловско-гордеевская» забота не дошла»

02.11.2016 16:13:11

Ще у 2014 році з метою скорочення споживання природного газу в області розпочато роботу щодо розроблення проектів та залучення інвестиційних коштів для переведення опалення об’єктів соціальної сфери з газу на альтернативні види палива.

У рамках реалізації заходів щодо газозаміщення 17 закладів освіти області, у тому числі Білозерську багатопрофільну гімназію ім. Печерського О.Я., було включено до переліку об’єктів, які пропонуються до фінансування за програмою «Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України». Кошти державного бюджету спрямовувалися на технічне переоснащення газових котелень з встановленням твердопаливних котлів на альтернативному паливі.

Рішенням сесії Білозерської районної ради від 23 вересня 2016 року №127 «Про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку району на 2016 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2018 року» виділені кошти в сумі 672,0 тис. грн на завершення робіт: «Модернізація котельні з використанням альтернативного виду палива (тверде паливо, а саме топливний брикет) «Білозерської багатопрофільної гімназії ім. Печерського О.Я.» Білозерської районної ради Херсонської обл.»

З 07 жовтня 2016 року на об’єкті продовжено монтажні роботи. На даний час встановлено на фундаменти три котли, що будуть опалювати заклад, здійснено приєднання до інженерних мереж, виконано роботи з обладнання навісу для зберігання твердого палива, 31 жовтня проведено гідравлічні випробування системи опалення. За графіком виконання робіт орієнтовний термін введення котельні в експлуатацію 12 листопада 2016 року.

Опалювальний сезон у Білозерському районі розпочато 21 жовтня поточного року. З 24 по 30 жовтня у загальноосвітніх закладах району були осінні канікули. З метою запобігання захворювання дітей на період виконання робіт з модернізації котельні наказом відділу освіти, молоді та спорту Білозерської державної адміністрації від 27 жовтня 2016 № 506 «Про продовження осінніх канікул у Білозерській багатопрофільній гімназії» у навчальному закладі до 11 листопада продовжено осінні канікули, виконання навчальної програми буде забезпечено за рахунок ущільнення навчального процесу.

Корисні посилання