Результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби (категорія «Б»)

15.12.2017 12:30:09

13-14 грудня 2017 року в обласній державній адміністрації проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби (категорія «Б»). 

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації визначено Ужвій Тетяну Олександрівну (11,52).

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади заступника директора Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації – начальника управління з питань промислової політики та організаційно-фінансової роботи визначено Андрієвського Андрія Сергійовича (12,52).

Переможця конкурсу на зайняття вакантної посади начальника управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації не визначено.

Конкурс на зайняття вакантної посади заступника директора Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації – начальника управління нормування атмосферного повітря, водних ресурсів та економіки природокористування (категорія «Б») не проводився у зв’язку з тим, що жоден кандидат не подав документи для участі в ньому.

Корисні посилання