Робота з розбудови інфраструктури КПВВ на Херсонщині триває

10.08.2017 14:01:31
Робота з розбудови інфраструктури КПВВ на Херсонщині триває

В облдержадміністрації 9 серпня пройшла нарада з о будівництва об’єктів інфраструктури КПВВ та зони сервісного обслуговування на адміністративній межі Херсонської області з Автономною Республікою Крим. Проводили її, за участі своїх підпорядкованих підрозділів, заступники голови ОДА Олександр Адамчик та Вадим Чабан, які відповідають за будівельну та оборонну сферу відповідно.

На нараді розглядалися кроки, зроблені на виконання Покрокового плану з облаштування інфраструктури КПВВ Херсонщини, прийнятого під час спільного виїзду 27 лютого на них представників Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства інфраструктури України, інших центральних органів влади.

На сьогодні вже є розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 червня 2017 року № 427 та № 428, якими надано дозвіл Українському державному підприємству по обслуговуванню іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування із земель запасу державної власності для розміщення на КПВВ «Чонгар» та КПВВ «Каланчак» зон сервісного обслуговування громадян, які перетинають адмінмежу.

Як зазначалося на нараді проект для визначення меж необхідних земельних ділянок буде підготовлено вже до 16 серпня 2017 року. Після цього планується видати розпорядження голови обласної державної адміністрації щодо відведення земельних ділянок у постійне користування, що дасть змогу невдовзі розпочати будівництво.

Нагадаємо, що для потреб наших громадян з окупованої території облдержадміністрація за підтримки Кабінету Міністрів України реалізує проект з побудови на адмінмежі з півостровом облаштованих за європейським зразком КПВВ, де будуть центри надання усіх адміністративних послуг та забезпечено комфортний перетин межі.Корисні посилання