Розпочався тиждень святкування 100-річчя ХДУ

13.11.2017 14:22:11
Розпочався тиждень святкування 100-річчя ХДУ

До цієї знаменної дати Херсонський державний університет йшов дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих фахівців. Це не просто значний відтинок часу, а ціла епоха в розвитку, утвердженні, пошуку, звершенні, зростанні та примноженні здобутків ХДУ.

І сьогодні в холі головного корпусу ХДУ відбулося урочисте відкриття ювілейного тижня з нагоди 100-річчя університету.

Для університетської спільноти це надзвичайна подія, тому що сьогодні, по праву, цей потужній ВНЗ увійде до 50 найстаріших вищів країни та в новітню історію України.

Всіх присутніх викладачів, випускників, гостей привітав від себе особисто та від імені очільника області заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь.

«Це поважна ювілейна дата. Історія університету – це гордість Херсонщини, справжня скарбниця педагогічної мудрості і освіченості десятків тисяч вихованців. Зараз у вас дуже потужний професорсько-викладацький склад та величезна кількість студентів. Дякую колективу університету за самовіддану працю, глибоке розуміння важливості підготовки висококваліфікованих педагогічних кадрів, спроможних плідно працювати на благо нашої країни. Я вам бажаю зростання, щоб ви надалі залишалися флагманом освіти і науки на Херсонщині та займали лідируючі позиції в рейтингах найкращих вишів України», - наголосив Андрій Балонь.

Також привітав всіх зі святом начальник управління освіти та молоді облдержадміністрації, випускник ХДУ Євген Криницький: «Сьогодні надзвичайно велика дата – 100 років прекрасному університету, який подарував тисячі чудових спеціалістів. Університет, відомий як в Україні, так і за кордоном, передусім, науковими школами і досягненнями своїх випускників».

Дійсно, сьогодні ХДУ – багатопрофільний науково-освітній центр, відомий своїми науковими школами, які розвиваються та виховують науковців. За керівництва славетних педагогів у навчальному закладі виховано не одне покоління висококваліфікованих фахівців. Серед них – народні й заслужені вчителі, артисти, народні депутати України, олімпійські чемпіони, чемпіони Європи та світу, видатні вчені, письменники, журналісти, економісти, менеджери, юристи, державні й політичні діячі тощо.

Всі виступи та привітання супроводжувалися святковою концертною програмою за участю університетських творчих колективів.

Далі вже на площі перед головним корпусом присутні стали свідками загальноуніверситетського студентського флешмобу, який згори знімав квадрокоптер.Корисні посилання