Розвиток громадянського суспільства – важлива складова європейської, демократичної держави

12.09.2017 06:58:28
Розвиток громадянського суспільства – важлива складова європейської, демократичної держави

11 вересня відбулось засідання координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при обласній державній адміністрації.

На порядку денному було заплановано розгляд питання щодо визначення організації–виконавця для проведення соціологічних досліджень щодо соціально-економічної ситуації та суспільних відносин в області, визначення рейтингу регіональних проблем, які потребують першочергового розв’язання, організація проведення досліджень стану розвитку громадянського суспільства в області.

Так, заявки на участь у відборі подали дві організації: Херсонське обласне відділення соціологічної Асоціації України та компанія «Актив груп» (м. Київ).

Керівники організацій презентували власні концепції проведення соціологічних досліджень у Херсонській області з указуванням всіх методик у роботі з реципієнтами.

Члени координаційної ради при ОДА мали змогу оцінити запропоновані варіанти проведення соціологічних досліджень організаціями й зіставити пропозиції відповідно до запланованого бюджету для виконання соціологічних досліджень, кошти на яке з обласного бюджету закладено в обласну цільову програму сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки.

Обидві організації-учасники зацікавили своїми пропозиціями членів ради, адже мають великий досвід у проведенні соціологічних досліджень з різних напрямків як всеукраїнського, так і регіонального й локального рівнів.

При цьому було вирішено, що для більш об’єктивного оцінювання й остаточного визначення організації-виконавця потрібно переглянути й уточнити всі необхідні пункти технічної заявки.

В. о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій зауважив, що слід дуже серйозно підійти до питання визначення організації-виконавця соціологічного дослідження, адже потрібно розуміти стан соціально-економічної ситуації та суспільних відносин в області. Саме активний розвиток громадянського суспільства важливий для побудови європейської, демократичної держави».

Також під час засідання розглянули питання сприяння розвитку громадянського суспільства в ОТГ області та попередньо визначили склад робочої групи з розробки статутів громад.Корисні посилання