Користувачам Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України!

06.02.2017 13:56:36
Користувачам Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України!

Відповідно вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Міністерством юстиції України видано наказ від 31.10.2016 №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 за №1410/29540), відповідно до якого, державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси використовують виключно захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

З 00:00 годин 03 січня 2017 року програмне забезпечення всіх реєстрів буде переведено в режим роботи із підтримкою одночасно незахищених носіїв ключової інформації (USB-flash, CD тощо) та захищених носіїв ключової інформації.

З 00:00 годин 01 квітня 2017 року програмне забезпечення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань буде переведено в режим роботи із підтримкою виключно захищених носіїв ключової інформації.

З метою запобігання припинення доступу до вказаних реєстрів з  00:00 годин 01 квітня 2017 року, забезпечення належного та безперебійного виконання функцій з проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань і своєчасного отримання державними реєстраторами захищених носіїв особистих ключів, просимо завчасно подбати про здійснення необхідних заходів щодо отримання державними реєстраторами прав на нерухоме майно, державними реєстраторами юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань захищених носів особистих ключів.

З питань придбання захищених носіїв ключової інформації, генерації особистих ключів, отримання посилених сертифікатів відкритих ключів та одночасно ідентифікаторів доступу до реєстрів у форматі єдиного вікна, що дозволить значно скоротити час очікування, пропонуємо звертатись до Херсонської філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» за адресою: м. Херсон, вул. Богородицька, 21.

Контактний номер телефону: (0552) 26-26-29.

Всю необхідну інформацію Ви можете отримати на сайті АЦСК органів юстиції України за посиланням: ca.informjust.ua (розділ: Послуги та Тарифи).

Корисні посилання