Шефська допомога до зони проведення АТО

13.04.2018 12:49:19
Шефська допомога до зони проведення АТО

11 квітня 2018 року на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21.02.2018 проведено виїзд до зони проведення АТО з шефською допомогою за участі голови Олешківської районної державної адміністрації – О. Кравченко-Скалозуб, разом з владикою Херсонським та Миколаівським УПЦ Борисом, отцем Михайлом (УПЦА Різдва Івана Хрестителя м.Олешки), Олександром Зарівним – голова спілки ветеранів АТО Олешкывського району, начальнику управління освіти Олешківської райдержадміністрації; Ксюша Кица - очільниці Херсонського центру допомоги АТО, Сергієм Скалозуб, Ігорем Кравцем.

Відвідали 17 батальйон 57 бригади, побували на блокпосту, де несуть службу наші хлопці в дівчата і від якого навпростець до Донецьку близько 8 км.

Владика Борис та отець Михайло Гарбадин благославили наших воїнів на блок посту та передали смаколики від церковних громад: м. Олешкі ( церква Іоана Хрестителя), с. Чернобаївка ( церква Благовіщення) та м.Херсона ( церква Трьох Святителей).

Також були передані маскувальні сітки, такі потрібні на позиціях та яскраві дитячі малюнки, які зігріватимуть домашнім теплом бійців у бліндажах.

 

Корисні посилання