Щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля» завершилася

15.05.2019 13:05:35
Щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля» завершилася

На території Новотроїцького району з 21 березня до 08 травня 2019 року, як і по всій Україні, проходив місячник з благоустрою та санітарного очищення населених пунктів.

Під час проведення акції «За чисте довкілля» її учасниками було прибрано прибудинкові території площею 7 млн. 389 тис. кв.м., приведено до належного санітарного стану 25 скверів, 31 дитячий майданчик, 19 спортивних майданчиків та 71 господарський майданчик. На територіях сіл та селищ ліквідовано 45 несанкціонованих сміттєзвалищ, зібрано та вивезено 428 куб.м. побутових відходів. Мешканцями населених пунктів висаджено 9,703 тис. дерев та 4,715 тис. кущів, упорядковано  2,382 тис.кв.м газонів та  23,59 тис. кв.м. квітників.

Напередодні поминальних днів та святкування Дня Перемоги громади населених пунктів прибрали та привели до належного санітарного стану 50 кладовищ, 24 братських могил, 15 меморіальних комплексів та 8 місць почесних поховань.   

Найактивнішу участь у проведені заходів з благоустрою та санітарного очищення населених пунктів взяли колективи Новотроїцької районної ради, Новотроїцької селищної ради, центральної районної лікарні, Громівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Сиваського комунального підприємства «Акваторія», СК«Громівський», ТОВ «Світанок»,  ПСП «Сиваш», ПОСП агрофірма «Мир».

Рекомендуємо всім мешканцям району підтримувати належний санітарний стан у наших населених пунктах, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. 


Корисні посилання