Щотижнева апаратна нарада

14.05.2019 12:00:14
Щотижнева апаратна нарада

13 травня 2019 року відбулася апаратна нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Олени Клименко. У заході взяли участь заступники голови та керівники структурних підрозділів. Розпочинаючи нараду Олена Клименко подякувала за організацію та проведення святкових заходів до Дня примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Муравйова поінформувала, що станом на 11 травня 2019 року районний бюджет виконано на 83%, сільські, селищні бюджети – на 91,3%.

Начальник відділу культури райдержадміністрації Ольга Цвільовська проанонсувала заходи, присвячені Дню вишиванки, Дню Європи та Дню пам’яті жертв депортації кримських татар, які відбудуться на поточному тижні.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Мартинова та завідувач сектору у справах молоді і спорту відділу освіти Олена Зленко поінформували про початок з 14 травня 2019 року перевірок робочою групою готовності відпочинкових змін загальноосвітніх закладів району до оздоровчої кампанії 2019 року.

Під час наради було розглянуто й інші важливі питання життєдіяльності району. За результатами їх обговорення головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.

Корисні посилання