Щотижнева нарада

13.01.2017 15:54:34
Щотижнева нарада

У середу, 11 січня, заступник голови районної державної адміністрації Наталя Макаренко провела нараду з нагальних питань соціальної сфери.
На засідання були запрошенні: начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Філіпова, заступник начальника управління  соціального захисту  райдержадміністрації Тетяна Височина, начальник відділу культури райдержадміністрації Ірина Іванушкіна, начальник відділу освіти рда Валерій Котюк, завідувач сектору у справах з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Альохін, директор районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Жанна Кавун, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Тетяна Лушнікова,  директор територіального центру обслуговування Світлана Косенко, представники сфери охорони здоров’я.
Були розглянуті такі питання, як  харчування дітей у школах та епідеміологічна ситуація в навчальних закладах, обговорено питання функціонування пересувного флюорографа, надано інформацію про пункти обігріву, які розташовані на території Олешківського району  та інше.
Також, під час наради обговорено поточну роботу вищеперерахованих структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій.
Окрім цього, заступником голови районної державної адміністарції було звернуто увагу на підготовці до проведення презентації програми економічного, соціального та культурного розвитку Олешківського району на 2017 рік, яка відбудеться 18 січня ц.р.
За результатами засідання  Наталією Макаренко дано відповідні вказівки та доручення.

Корисні посилання