Школярі Верхньорогачицького району відвідали обласну акцію «Різдвяні подорожі для тебе»

10.01.2018 13:46:03
Школярі Верхньорогачицького району відвідали обласну акцію «Різдвяні подорожі для тебе»

Організація змістовного дозвілля школярів під час зимових канікул є важливим напрямком діяльності органів виконавчої влади районів та області.

Так, згідно доручення голови Херсонської обласної державної адміністрації група учнів закладів загальної середньої освіти Верхньорогачицького району 05 січня 2018 року відвідала обласну культурно-мистецьку акцію для дітей сільської місцевості «Різдвяні подорожі для тебе», яка проходила у місті Херсон.

До складу делегації від Верхньорогачицького району були включені діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти учасників антитерористичної операції на сході країни.

Школярі із превеликим задоволенням переглянули у Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша новорічну музичну казку «Фея у царстві тролів». Взяли участь у відкритті «Різдвяної шопки» на головній площі Херсонської області, де мали змогу долучитися до історії та традицій святкування українського Різдва, а також отримали солодкі подарунки від голови обласної державної адміністрації.

Корисні посилання