Швейна фабрика у Генічеську здійснюватиме пошив форми для МВС і Нацгвардії

17.03.2017 14:24:36
Швейна фабрика у Генічеську здійснюватиме пошив форми для МВС і Нацгвардії

У ході робочої поїздки Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша, голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка та голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва до Генічеського району було проведено  огляд підготовки до відкриття філіалу швейної фабрики «ВіД».

Як розповів голова правління швейної фабрики «ВіД» Володимир Дармороз, основними напрямками діяльності фабрики є  виробництво та реалізація спеціального одягу для працівників хімічної, нафтогазової, металургійної, харчової, фармацевтичної, автомобільної промисловості, транспорту і будівництва, комунального і сільського господарства, а також одягу для повсякденного життя і активного відпочинку - всього більше 300 найменувань виробів.

Наразі спеціалістами фабрики розроблено та виготовляються комплекти  форми для МВД, які затверджено Міністром внутрішніх справ України. Згідно з умовами діючого контракту підприємство виготовляє комплекти військового одягу для підрозділів МВС і Нацгвардії. 
   Оглянувши приміщення майбутнього швейного підприємства, голова ОДА Андрій Гордєєв звернув увагу, що створення такого промислового підприємства дає Херсонщині 200 нових робочих місць.

«Такі підприємства, як ця фабрика, згідно з Програмою розвитку людського капіталу Херсонщини, яку було ініційовано та розроблено облдержадміністрацією, будуть отримувати тільки  кваліфікованих фахівців. Ці робітничі кадри в свою чергу  мають бути забезпечені належною освітою і умовами роботи», - зазначив Андрій Гордєєв.
Очільник області запевнив, що підприємство може розраховувати на всебічну підтримку ОДА у подальшому розвитку.

В експлуатацію Генічеську філію ТОВ «Швейна фабрика «ВіД» буде введено наприкінці березня 2017 року.

 Корисні посилання