Силовики Херсонщини проводять антитерористичні навчання

21.04.2017 09:30:37
Силовики Херсонщини проводять антитерористичні навчання

Сьогодні, 21 квітня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Херсонській області провела планове тактико-спеціальне навчання на об’єктах критичної інформаційної інфраструктури –радіотелеретрансляційних вежах на Чонгарі та у Генічеську.

Силовики відпрацювали заходи протидії можливих терористичних загроз та злагодженість спільних дій в екстремальних умовах.

За умовами навчання диверсійно-терористична група підірвала комунікаційні вежі, після чого зникла у невідомому напрямку.

Спецпризначенці мали локалізувати наслідки вибуху, визначити прикмети зловмисників, розшукати та затримати їх. Уникаючи переслідувань, умовні диверсанти переховувались у будівлі колишнього дитячого табору.

Силами зведеної штурмової групи Центру спеціальних призначень «Альфа» СБУ та підрозділів Збройних Сил України проведено силову фазу, у результаті якої «диверсантів» було знешкоджено.

У навчаннях взяли участь близько 700 осіб серед яких співробітники СБУ, Нацгвардії, поліції, підрозділи Державної прикордонної служби, Збройних сил України, представники органів влади, місцевого самоврядування та інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

Після навчання відбулось засідання штабу антитерористичного центру при УСБУ у Херсонській області задля обговорення нагальних питань.

Ігор Садохін, Начальник Координаційної групи АТЦ при УСБУ в Херсонській областіі звернувся до голів РДА та керівництва ОДА з проханням інформувати мешканців Херсонщинипро реальний стан речей в сфері безпеки області та спонукати громадян бути пильними і звертати увагу на підозрілі речі. У разі виявлення таких він закликав громадян одразу звертатись до правоохоронних органів.Корисні посилання