Соціальні працівники нагадали про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих у акції "Незабуті"

19.05.2017 10:45:10
Соціальні працівники нагадали про толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих у акції "Незабуті"

Працівники комунального закладу "Горностаївський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" долучилися до проведення всеукраїнської акції "Незабуті", що проводиться щорічно до Дня пам'яті померлих від СНІДу.

За повідомленням директора центру Оксани Сагайдак, від 16 до 19 травня цього року спеціалісти центру провели численні інформаційні зустрічі з горностаївцями, мешканцями населених пунктів об'єднаної територіальної громади задля нагадування про проблеми ВІЛ-інфікованих людей та толерантного до них відношення. Під час зустрічей обговорювалися проблеми сучасності, зокрема, й потреба у формуванні цінносних установок задля недопущення дискримінаційного ставлення до ВІЛ – позитивних людей. За бажанням співбесідників надавалися консультації щодо шляхів зараження небезпечною хворобою, її діагностування та інші важливі питання, розповсюджувалися  інформаційні буклети.

В рамках соціальної акції учні 9-11 класів Горностаївської загальноосвітньої школи №1 взяли участь у інформаційно-просвітницькому заході "СНІД – загроза людству".

Корисні посилання