Соціальні працівники Великолепетиського району консультують сім'ї, щодо належного виконання батьківських обов'язків

18.10.2013 17:56:00

16 жовтня 2013 року фахівці Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення і районного центру зайнятості здійснили комплексний виїзд на територію Князегригорівської сільської ради

З метою реалізації в регіонах соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки, 16 жовтня 2013 року фахівці Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення і районного центру зайнятості здійснили комплексний виїзд на територію Князегригорівської сільської ради.
У ході спільної роботи було прийнято 10 осіб, яким комплексно надано соціальні послуги з вирішення складних життєвих питань. Також спеціалістами було здійснено спільні соціальні інспектування 5-ти сімей кризових категорій (одинокі матері, сім’ї де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, сім’ї, в яких виховуються діти-інваліди), у ході яких членам сімей також було надано соціальні послуги по вирішенню проблемних питань. З сім’ями проведено бесіди щодо попередження насильства в сім’ї, належного виконання батьківських обов’язків та попередження дитячого травматизму під час перебування дорослих на роботі. Батьків було попереджено про відповідальність за життя та здоров’я дітей.
Після ознайомлення з результатами комплексного виїзду, голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч відмітив, що: “Спільна діяльність сільської громади і в подальшому буде сприяти запобіганню виникненню проблем та налагодженню добробуту родин”.

Корисні посилання