Священий Благодатний вогонь доставлено на Білозерщину

18.04.2017 11:09:00
Священий Благодатний вогонь доставлено на Білозерщину

Спільно та за сприянням голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва священний вогонь з Єрусалиму було доставлено на Херсонщину 15 квітня. «Херсонська облдержадміністрація мала організувати передачу Благодатного вогню і ми це зробили, адже Благодатний вогонь - це символ Світла істинного, який береже нашу область та всю Україну. Вогонь на Херсонщину ми доставляємо не перший раз, і я знаю напевне, що це Боже диво надає нам з вами ще більшої впевненості та великої надії. Люди передають вогонь від одного жмуту свічок до іншого. Це дуже потужний символ єдності нас з вами. І ми, представники державної служби, просимо вас, духовні отці, молитися за мир, злагоду та єдність в нашій державі», - звернувся до священнослужителів Андрій Гордєєв.
За дорученням голови ОДА голова Білозерської РДА Віктор Романов передав Благодатний вогонь трьом православним білозерським храмам – Святого Миколая, Іоанна Предтечі та Святого праведного Іоанна Кронштадського. В с.Дніпровське в церкві Вознесіння Господнього Української православної церкви Київського патріархату о.Іоанн зачитав привітання від голови обласної державної адміністрації А.Гордєєва  з нагоди Світлого Христового Воскресіння.
В кожній з громад Благодатний вогонь з нетерпінням чекали та урочисто зустрічали як священнослужителі, так і віряни. Момент передачі вогню пройшов в емоційній обстановці за великою кількістю прихожан, які кожного року чекають на це диво.

 

Корисні посилання