Святковими вогнями запалала головна ялинка Херсонщини!

20.12.2018 16:29:38
Святковими вогнями запалала головна ялинка Херсонщини!

Завершується 2018-ий рік, але до всіх нас приходять новорічні й різдвяні свята, хід яких розпочинає День Святого Миколая, що припадає на 19 грудня.

А вже сьогодні, 20 грудня, на площі біля ККЗ «Україна» запалала святковими вогниками головна ялинка Херсонської області!

До цієї чарівної події долучилася величезна кількість великих і маленьких не тільки жителів, а й гостей міста! Також на свято завітало керівництво обласної державної адміністрації.

Під бурхливі оплески й спільні радісні виклики ялинка яскраво запалилася безмірною кількістю святкових вогників, а творчі колективи Херсонщини запросили присутніх до цікавих вікторин і захоплюючих танцювальних конкурсів навколо новорічно-різдвяної красуні.

Крім того, кожен мав змогу насолодитися театралізованою програмою до Дня Святого Миколая, яку підготували студенти факультету «Видовищно-театралізовані заходи» Херсонського училища культури.

Так, вихованці зразкової вокальної студії «Всі разом» зарядили святковим настроєм провівши тематичні вікторини «Новий рік прийшов» та «Новорічна казка».

А до танцювального батлу, який проходив в формі гри, долучилися талановиті діточки з вокальних ансамблів «Берегиня», «Лебідка» та «Радість», продемонструвавши справжнє свято народної творчості.Корисні посилання