ТОВ «Зоотехнологія»

04.07.2017 06:06:37
ТОВ «Зоотехнологія»

Директор Жельніо Юлія Василівна

Компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» почала свою діяльність в 2004 році на базі свинокомплексу в с. Новорайськ Херсонської області. Сьогодні там працює ефективний сучасний репродуктор.
У 2005 році с. Виноградове для відгодівлі свиней було побудовано другий виробничий майданчик.

З жовтня 2005 року активно стартувала реалізація глобального плану відбудування та реконструкції підприємства. Всі виробничі будівлі для утримання свиней були повністю модернізовані й оснащені найсучаснішим обладнанням.

На початку 2006 року на відгодівлю поставили перших поросят, а вже у 2007 році було завезено перше маточне поголів'я: близько 400 ремонтних свинок (F1) і 10 кнурів породи Ландрас і Йоркшир.

Наразі основу репродуктивного стада складають ремонтні свинки (F1), отримані в результаті схрещування материнських порід (Йоркшир і Ландрас) з високими відтворювальними якостями: багатоплідністю, молочністю, однорідністю і життєздатністю потомства. У ролі батьківської породи використовується Дюрок, що характеризується високою енергією росту, низькою конверсією корму та достатньою витривалістю. Товарні гібриди, які йдуть на забій, дають високий вихід м'яса, наявно виражені м'ясні форми та низький вміст жиру в туші.

 

У 2014 році була завершена реконструкція відгодівельного майданчику для одночасного утримання 16.2 тис. голів.
У 2016 році почав роботу майданчик відгодівлі в с.Благодатне Скадовського району Херсонської області.
У найближчій перспективі компанії - активне нарощування виробничих потужностей і вдосконалення технології виробництва для збільшення як кількісних, так і якісних показників.
«ЗООТЕХНОЛОГІЯ» - українська компанія без іноземних інвестицій, яка з 2004 року спеціалізується на високопродуктивному тваринництві. На сьогодні маточне поголів'я господарства нараховує 3700 свиноматок, а загальне стадо досягає 38 тис. голів. Високі технологічні показники виробництва забезпечуються використанням трьохпорідних м'ясних гібридів Ландрас-Йоркшир-Дюрок.
Повний цикл відтворення свиней дозволяє контролювати технологічні процеси на кожному етапі і в результаті досягати високої продуктивності свиноматок (12-13 поросят на свиноматку) і якості туш (близько 74% виходу м'яса).

Компанія «ЗООТЕХНОЛОГІЯ» приділяє особливу увагу застосуванню інноваційних технологій утримання та годівлі тварин, питанням безпеки харчових продуктів, а також енергоефективності підприємства та використанню відновлюваних джерел енергії. Саме тому були встановлені твердопаливні котли і проведено утеплення свинарників сучасними матеріалами, завдяки цьому витрати на опалення за сезон були знижені в 2,5 рази.

01 червня поточного року в м.Херсоні потужним українським господарством агропромислової галузі ТОВ «Зоотехнологія» відкрито фірмовий магазин, який вперше в місті пропонує херсонцям свіжу якісну свинину напряму від виробника.
Магазин підприємства розташовано за адресою м.Херсон, шосе В'ячеслава Чорновола, 17А.

Адреса офіса ТОВ «Зоотехнологія»: м. Херсон, вул. Тираспольська 31,оф. 409.

Телефони:
+38 0552 41 72 16
+38 0552 41 76 07

Е-mail: zootech@public.kherson.ua.

Корисні посилання