Травень – місячник туристичних заходів на Херсонщині

19.04.2017 13:59:25
Травень – місячник туристичних заходів на Херсонщині

Сьогодні під час наради з питань організації та проведення в області заходів з нагоди відкриття туристичного сезону 2017 року «Херсонщина туристична-шлях до вражень» визначили перелік заходів, які мають туристичне, оздоровче, історико-культурне, спортивне спрямування та можуть зацікавити туристів інших областей України та країн.

Серед заходів, які пройдуть у рамках відкриття туристичного сезону, херсонців і гостей області запрошують на початку травня одразу на святкування 308-річниці заснування історико-культурної пам’ятки Кам’янскої Січі, чемпіонат Сухопутних військ ЗСУ з функціонального багатоборства «КРОС-ФІТ»,  авторалі «Чумацький шлях», велоралі «Херсон-Євробачення»,  Всеукраїнський національний дитячий фестиваль «Джаз над морем» та інші.

Як зазначила Тетяна Волинець начальник управління  туризму та курортів облдержадміністрації план заходів було складено з урахуванням різноманітності напрямків,  що дасть змогу залучити більшу кількість туристів, які оберуть для себе найбільш цікаві для них.

Дізнаватись детальніше про заходи, які пройдуть на Херсонщині у травні можна з офіційної сторінки Херсонської обласної державної адміністрації.Корисні посилання