Туристичний сезон в області розпочнеться святкуванням на Кам’янській Січі

28.03.2018 14:46:03
Туристичний сезон в області розпочнеться святкуванням на Кам’янській Січі

30 квітня на Херсонщині стартує курортно-туристичний сезон.

Вже третій рік поспіль він починається у селі Республіканець Бериславського району на території «Кам’янської Січі», де відбуваються урочисті заходи з нагоди річниці її заснування та вшанування пам’яті кошового отамана Кості Гордієнка.

Це стає гарною традицією і сьогодні, 28 березня, під головуванням директора Департаменту культури, туризму та курортів ОДА Світлани Думінської відбулася робоча нарада, де детально обговорювали програму проведення відкриття сезону.

Так, було зазначено, що у програмі планується змагання з кросфіту, шоу авіації, спортивні змагання «Козацький гарт», виступ кінного театру з Хортиці, презентація туристичних маршрутів Херсонщини, фестиваль «Кварта», концертні програми, фестиваль вуличної їжі, козацькі розваги та ще багато іншого.

Цього року на захід очікують близько 10 тис людей, які першого дня 30 квітня зможуть відвідати урочисте відкриття заходу біля пам’ятника козакам та хреста Костя Гордієнко з підняттям прапору та офіційними промовами. Після чого на усіх чекають показові виступи військових ЗСУ та шоу авіації.

Паралельно учасники святкування зможуть відвідати містечко з «вуличною їжею» та розміститись у наметовому містечку, щоб взяти участь у двох днях відкриття туристичного сезону.

Також чудова можливість презентувати свій туристичний потенціал буде у всіх районів області, які представлять унікальні туристичні маршрути для мешканців Херсонщини та гостей заходу.Корисні посилання