Творча зустріч учасників конкурсу «Краща книга Херсонщини»

15.01.2019 20:13:03
Творча зустріч учасників конкурсу «Краща книга Херсонщини»

На минулому тижні в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбувся урочистий підсумковий захід обласного конкурсу «Краща книга Херсонщини».

Зустріч пройшла в святковій атмосфері у театрі-кафе «Аншлаг», де були присутні 26 учасників конкурсу, представники громадськості, депутати профільної комісії.

Присутніх привітав керівник апарату облдержадміністрації Володимир Клюцевський, вручивши подяки голови обласної державної адміністрації всім учасникам конкурсу, та побажав не зупинятися на досягнутому і приймати участь в наступних конкурсах, які плануються в майбутньому.

На завершення, всі присутні були запрошені на неймовірну виставу «За двома зайцями», спеціально підготовлену в якості подарунка.

Слід зазначити, що в фойє театру були представлені всі роботи конкурсантів, з якими мали змогу ознайомитися всі бажаючі.

Нагадуємо, що обласний конкурс «Краща книга Херсонщини» проводився вперше на Херсонщині, а до участі в ньому приймались книги та макети книг, готових до друку, написані українською мовою, автори яких проживають на території Херсонської області. Конкурсна кампанія була розпочата з 01 вересня та тривала до 14 грудня 2018 року, коли було оголошено переможців. Так, у п’яти заявлених номінаціях було обрано наступних переможців:

Краще історико-краєзнавче видання – «Кам’янська Січ», автор Скрипка Сергій Миколайович;

Краща поетична збірка – «Живе і скошена тече в мені трава», автор Кичинський Анатолій Іванович;

Краще прозаїчне видання – «Останній бій Урус-шайтана», автор Михайлов Віктор Дмитрович (Віктор Вальд);

Краще видання національно-патріотичного спрямування – «На часі…», автор Степаненко Людмила Василівна;

В номінації Краща книга, що готова до видання було обрано двох переможців, які набрали однакову кількість балів, а саме: «Моя улюблена мова: українська граматика у віршах», автор Ветрук Валентина Василівна та «Літописці часу. З історії газет Херсонщини», упорядник Брусик Любов Анатоліївна.

Переможців конкурсу нагороджено грошовими преміями у сумі 27000 грн та спільними дипломами Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської обласної ради.Корисні посилання