У Антонівській "Зеленій школі" контролюють витрати енергоспоживання

19.05.2017 15:13:45
У Антонівській "Зеленій школі" контролюють витрати енергоспоживання

Сьогодні в приміщенні «Зеленої школи» Антонівської ЗОШ №21 в рамках проекту «Школа енергії 2.0» відбулася прес-конференція присвячена Шкільним Дням Енергії, участь у якій взяли керівництво області та міста, а також представники енергозберігаючих проектів.

Зазначимо, що у впродовж Шкільних днів енергії організовуються різноманітні заходи: презентації, виступи, інтерактивні ігри, екоквести, відкриті уроки, семінари, показові енергетичні аудити приміщень та безліч інших цікавинок, за допомогою яких юні енергоменеджери поширюють інформацію про те, як управляти енергоспоживанням, економити ресурси і дбати про довкілля.

Під час заходу спікери представили проект «Школа енергії», а учні школи разом із вчителями розказали про особливості його впровадження в їх школі.

Вони продемонстрували прилади, зокрема люксметр (вимір освітленості), анемометр (вимірювання швидкості вітру) та енергометр, завдяки яким вони вимірюють дані і вносять їх в програми, де автоматично вираховується кількість споживаної енергії. Подібні дії дозволяють стежити за витратами і контролювати їх.

Під час свого виступу заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь наголосив, що ця школа - втілення екологічного мислення: «Поки що такий проект - єдиний в Україні, але, сподіваюся, не останній. Екотренди швидко набирають популярності у світі. Це дає можливість познайомити учнів з поточними екотехнологіями і надихає створювати власні екостартапи».

Після прес-конференції відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика для учнів школи.Корисні посилання