У День знань Білозерська виправна колонія (№105) Херсонської області відкрила свої двері для родичів засуджених

02.09.2016 11:39:10
У День знань Білозерська виправна колонія (№105) Херсонської області відкрила свої двері для родичів засуджених

01 вересня 2016 року у Білозерській виправній колонії (№ 105) управління ДПтС України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі відбулось подвійне свято «День знань» і «День відкритих дверей».

До цих двох свят керівництво колонії і засуджені готувалися заздалегідь, адже чекали зустрічі з родичами засуджених.

В рамках проведення Дня відкритих дверей адміністрацією установи організовано екскурсію для відвідувачів, до якої долучилися і самі засуджені. Вони розповіли про умови  в яких відбувають покарання, показали свої житлові секції, навчальні класи, їдальню та інші об’єкти комунально-побутового забезпечення.

Також родичі засуджених взяли участь у святкових зборах присвячених Дню знань та початку нового навчального року, адже школа при установі цього року відзначає своє десятиріччя.

По закінченню заходу засуджені зі своїми гостями мали змогу поспілкуватись за святковим солодким столом. Родичі засуджених  висловлювали слова подяки адміністрації колонії за можливість продовжувати здобувати освіту незважаючи на те, що їхні діти перебувають за гратами.

Дні відкритих дверей проводяться в установах області щонайменше раз на рік у кожній установі. Такі заходи допомагають засудженим підтримувати соціально-корисні зв’язки з близькими та родичами, а також спонукають їх до право-слухняної поведінки під час відбування покарання.

Корисні посилання