У Голопристанському районі обговорили питання підготовки до проведення четвертої хвилі часткової мобілізації

13.01.2015 13:00:48
У Голопристанському районі обговорили питання підготовки до проведення четвертої хвилі часткової мобілізації

13 січня 2015 року в Голопристанській районній державній адміністрації було проведено засідання за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Коротких, голови районної ради Геннадія Попова, тимчасово виконуючого обов’язки комісара Голопристанського районного військового комісаріату Леоніда Трипачука, сільських голів району та інспекторів військово-облікових столів. Головна тема для обговорення – належна підготовка до проведення на території району мобілізації людських і транспортних ресурсів в ході четвертої хвилі часткової мобілізації.

Тимчасово виконуючий обов’язки комісара Голопристанського районного військового комісаріату Леонід Трипачук підвів підсумки осіннього призову на строкову військову службу та звернувся до представників місцевих органів влади щодо спільних дій в умовах сьогодення. За словами Леоніда Трипачука, актуальне питання – порядок оповіщення осіб про необхідність прибуття для проходження медичної комісії. Перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Коротких запропонував залучити до цього процесу дільничних інспекторів міліції. В свою чергу, начальник Голопристанського РВ УМВС України Руслан Русаль зголосився забезпечити всіляку підтримку.

Леонід Трипачук звернувся до інспекторів військово-облікових столів району з проханням забезпечити оперативне інформування щодо осіб, які вже знаходяться в зоні АТО та до керівників району щодо допомоги в проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

 В ході засідання було розглянуто особливості процедури оформлення документів для надання статусу “Учасник бойових дій” для військових, які були мобілізовані для проходження служби в зоні АТО.  

Варто зазначити, що на сьогодні в зоні проведення антитерористичної операції знаходиться 100 осіб з числа жителів Голопристанського району. Також було сформовано роту охорони зі 121 особи, які наразі проходять навчання.

Питання проходження медичної комісії повністю узгоджене з головним лікарем Центральної районної лікарні, з керівниками транспортних підприємств району досягнута домовленість щодо безкоштовного перевезення військовозобов’язаних, ведеться активна робота з метою перевірки стану військового обліку. 

Корисні посилання