У Горностаївці прощалися з героєм, що загинув під Маріуполем

01.02.2018 15:28:16
У Горностаївці прощалися з героєм, що загинув під Маріуполем

1 лютого в смт Горностаївка попрощалися з Артемом Скупейком, снайпером-розвідником військової частини А 2802, 36-ї бригади  морської піхоти, старшим матросом, який загинув 30 січня 2017 року від кулі ворожого снайпера при виконанні бойового завдання під смт Талаківка Донецької області, що біля Маріуполя.

Односельчани, рідні та близькі загиблого зібралися біля районного Будинку культури, щоб попрощатися з ним та провести в останню путь.

Заупокійну службу Божу провів архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент. Він звернувся до присутніх: «Блаженні миротворці, бо вони синами божими зовуться, блаженні ті, хто душу свою покладає за ближнього свого. Христос віддав душу за нас, і ця молода людина поклала життя, щоб жили ми і наші діти. В цьому його сила».

Співчуття родині Артема висловив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, що разом зі своїм заступником Вадимом Чабаном був присутнім на похоронній процесії: «Жодні слова не полегшать горе близьких. Але ми не забудемо, за що віддають життя наші герої. Вічна пам'ять та слава вірному сину України!».

У 2012 році Артем Скупейко закінчив одинадцять класів Горностаївської загальноосвітньої школи та здобув повну загальну середню освіту. З 2013 року по 2015 рік проходив строкову військову службу. Повернувся додому, але згодом прийняв відповідальне рішення захищати країну і вступив на військову службу за контрактом. Потрапив до зони АТО в 2016-му році.

За час проходження служби Артем був нагороджений відзнаками Президента України «За оборону Маріуполя», «За участь в Антитерористичної операції». Представлений до нагороди «Орденом за мужність ІІІ ступеня» (посмертно).

У березні хлопцеві мало б виповнитися 23 роки.

У зв'язку з важкою втратою 1 лютого оголошено Днем жалоби в Горностаївському районі.

 

 Корисні посилання