У Горностаївці волонтери відремонтували та передадуть авто військовим зони АТО

17.03.2017 13:13:06
У Горностаївці волонтери відремонтували та передадуть авто військовим зони АТО

“Сьогодні, ми з вами зібралися, щоб передати транспортний засіб, відремонтований силами волонтерів, небайдужих то тих подій, які тривають на сході країни, і, які тут, в тилу, намагаються допомагати нашим військовим. Це- спільна справа, яка об'єднала всіх майстрів та доброчинців, кожен намагався допомогти. Маємо надію, що це авто стане надійним помічником захисникам України”, - сказала ведуча, волонтерка Олена Ташкінова відкриваючи урочистий мітинг з прийому-передачі автомобіля та його освячення, який був відремонтований силами волонтерів району.

Сьогодні, 17 березня, горностаївці зібралися на центральній площі. З вітальним словом до учасників заходу звернувся селищний голова, волонтер Дмитро Ляхно, висловивши слова вдячності громаді та волонтерам, які роблячи спільну справу, допомагають військовослужбовцям зони АТО.

Хвилиною мовчання горностаївці вшанували світлу  пам'ять мешканців  району, справжніх патріотів, які поклали життя за Україну Денису Білому, Вадиму Шешені та Віктору Ковальчуку. Очільники району  також передали подарунок голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва дружині загиблого воїна Тетяні Шешені.

Ведуча заходу, волонтерка Олена Ташкінова процитувала слова одного з політичних аналітиків при ООН: "Після закінчення війни Україна отримає сильну армію, патріотизм на високому рівні, згуртовану націю, а - Росія лише безименні могили". За давнім українським звичаєм вона  запросила священника Василя освятити авто від волонтерів району та  молитвою  благословити їх путь   до місця призначення.

Олександр Слісаренко, отаман Горностаївського куреня Війська Запорізького, керівник центру допомоги АТО при районній державній адміністрації та організатор акції з придбання і ремонту УАЗа у своєму зверненні до громадськості назвав прізвища всіх, хто надав посильну допомогу, подякувавши за суттєву допомогу спільній справі. Крім того, найактивнішим козакам-волонтерам було оголошено наказ  про присвоєння позачергових звань і вручено Почесні Подяки.

За повідомленням організаторів, найближчим часом відремонтований автомобіль вирушить до місця призначення.

Корисні посилання