У Каланчацькій райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада

12.09.2017 06:46:07
У Каланчацькій райдержадміністрації відбулася чергова розширена апаратна нарада

11 вересня 2017 року відбулася чергова розширена апаратна нарада при голові районної державної адміністрації С.Коваленко.

 На нараді були присутні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, які звітували про підсумки роботи за минулий тиждень та зазначили плани на наступний.

Голова районної державної адміністрації акцентувала увагу присутніх на проведенні зборових заходів серед районних підрозділів територіальної оборони на загальновійськовому полігоні у с. Раденськ Олешківського району. Як зазначила С. Коваленко, визначені завдання щодо перевезення особового складу Каланчацького підрозділу територіальної оборони до місця проведення зборових заходів та забезпечення додатковим харчуванням виконано.

Голова районної державної адміністрації повідомила, що 12 вересня 2017 року в малій залі адмінбудівлі Каланчацької селищної ради буде проведено семінар щодо недопущення виникнення спалахів захворювань сільськогосподарських тварин на території району, а 13 вересня – заплановано виїзд у с. Хорли з метою вирішення нагальних питань.

Крім цього, С. Коваленко наголосила на належному висвітленні структурними підрозділами районної державної адміністрації інформацій про проведені заходи на офіційному сайті Каланчацької районної державної адміністрації та районній газеті «Слава праці», підвищенні рівня виконавської дисципліни.

Голова районної державної адміністрації закликала присутніх працювати спільно, допомагати однин одному у вирішенні проблемних питань та вболівати за результати спільної праці.

Корисні посилання