У Києві відбудеться конференція «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу»

19.11.2018 09:56:58
У Києві відбудеться конференція «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу»

Враховуючи необхідність збереження поступального руху в напрямку проведення нової індустріалізації, Торгово-промислова палата України спільно з Комітетом по державно-приватному партнерству при ТПП України, Мінекономрозвитку та інших органів державної і місцевої влади 11 грудня 2018 року за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана проводить чергову конференцію «Нова індустріалізація: спільні дії Уряду та бізнесу».

На заході обговорюватимуть одне з найактуальніших на сьогоднішній день питань, а саме: «Як провести успішну індустріалізацію України в умовах дефіциту фінансування».

Друга проблематика – це захист прав та інтересів бізнесу. У зв’язку з цим планується оговорити дану тему, пов’язуючи її з прийнятим Законом України від 16.11.2017 року №2213-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування».

Реєстрація учасників відбудеться на сайті ТПП України або за електронною адресою: gov-zed@uccs.org.ua

Участь у заході - безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 Детальніша інформація та Програма конференції на сайті ТПП України:

https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/nova-industrializatsiia-spilni-diyi-uriadu-ta-biznesuКорисні посилання