У Новій Каховці відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО Роману Гавриленку

22.05.2017 13:26:44
У Новій Каховці відкрили меморіальну дошку загиблому в зоні АТО Роману Гавриленку

Сьогодні, 22 травня, на подвір’ї звгвльноосвытньої школи №10 на відкриття меморіальної дошки колишнього випускника школи Романа Гавриленка зібралися учні, представники громадськості.  

Народився Роман у 1979 році на Дніпропетровщині. Потім з батьками переїхав до Нової Каховки. Навчався у ЗОШ №10. У 1997 р. закінчив СПТУ №7 за спеціальністю «газоелектрозварювальник». Служив у Військово-Морських Силах у Севастополі інструктором з фізичної підготовки. У червні 2015 року був призваний Новокаховським міським військкоматом до армії, де служив у 13-му батальйоні 58-ї мотопіхотної бригади. В ніч з 28 на 29 травня при виконанні бойового завдання в районі Авдіївської промзони Роман загинув. Пам’ять про цього відважного воїна присутні вшанували хвилиною мовчання. Романа Гавриленка, нагородженого орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять вже другого загиблого нашого учня, який загинув в антитерористичній операції. Ми вдячні мамі Романа, яка з родиною виховала такого хлопця. Вічна йому пам’ять, – ледве стримуючи сльози звернулася до присутніх директор школи Тамара Коткіна.

 В травні минулого року пам’ятну дошку відкрили на знак пошани ще одного учня цієї школи – Дениса Перепелиці, який також загинув, боронячи українську землю.

Міський голова Володимир Коваленко сказав, що  був особисто знайомий і з Романом, і працював на одному підприємстві з його мамою Любов’ю Семенівною. «Смерть Романа – це велика ціна. На жаль, не все в світі добре, є держави, безвідповідальні керівники, яким спокійна Україна, як кістка поперек горла. Завдяки таким людям, яким був Роман, наша земля живе…», – промовив він.

Міський голова запропонував школярам взяти опіку над мамою загиблого воїна, щоб ця жінка, на долю якої випали тяжкі випробування, не залишалася на одинці із своїм горем.

Почесне право відкрити пам’ятну дошку надали матері Романа і керівнику благодійного фонду «Українські серця» Олегу Баркаренку.

Вічна слава та пам’ять герою!

Корисні посилання