У Новотроїцькому зібралися працівники клубних закладів культури

06.02.2019 14:56:50
У Новотроїцькому зібралися працівники клубних закладів культури

 

06 лютого 2019 року в  районному центрі культури та дозвілля  методистами закладу проведений семінар для працівників  сільських закладів культури.

На семінарі були присутні начальник відділу культури і туризму Новотроїцької райдержадміністрації  Ольга Цвільовська, директор районного центру культури та дозвілля Олексій Салов та працівники  21 закладу культури району .

Були розглянуті питання стосовно проведення районного огляду аматорських колективів, присвяченого 75-річниці заснування Херсонської області, проведення районного фестивалю народної творчості «Масляна прийшла – млинців принесла». Також були підведені підсумки роботи закладів культури за 2018 рік та обговорено  план роботи на 2019 рік, який включає  в себе  заходи обласного та районного рівнів. Вислухали пропозиції працівників культури щодо проведення творчих звітів та побажання участі їх в районних, обласних заходах.         

Семінар пройшов творчо та динамічно. Присутні ділилися своїм досвідом роботи, обмінювалися враженнями, адже метою даного семінару було збагачення професійних та творчих навиків працівників клубних закладів культури.

Корисні посилання