У Нововоронцовській районній державній адміністрації проведено День сільського голови

11.08.2017 10:20:20
У Нововоронцовській районній державній адміністрації проведено День сільського голови

 

11 серпня 2017 року головою районної державної адміністрації Василем Тітаренком проведено нараду – «День сільського голови».

У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Наталя Литовченко, голова районної ради Михайло Бідний, сільські та селищний голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та служб району.

На розгляд підготовлено 7 питань, а саме: про забезпечення земельними ділянками учасників АТО, про підготовку та відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України, про допомогу лікарським амбулаторіям та ФАП до зимового періоду, про проведення в районі профілактичних онкооглядів населення, про виділення коштів із місцевих бюджетів на проведення профоглядів освітян району, про виділення коштів на придбання енергозберігаючих вікон для дитячого відділення, про встановлення погрудь (пам’ятників) Т.Г.Шевченка та інші.

Звертаючись до сільських, селищного голів, Василь Тітаренко зазначив що питання, які винесено на розгляд є актульними та потребують вирішення, тому необхідно провести відповідну роботу та вжити  дієвих заходів з  їх виконання.

З висловлених критичних зауважень та пропозицій, що озвучили під час наради,  сільським, селищному головам  надано відповідні  рекомендації.

 

Корисні посилання