У полі зору – підліток!

16.03.2017 11:33:20
У полі зору – підліток!

Підліткова гра зі смертельними наслідками вже почала свою діяльність в Україні. Чому діти слухають невідомих "кураторів" жорстоких груп, що примушують дітей скоїти самогубство, звідки прийшли "групи самогубців" і як саме підлітків підштовхують вчинити суїцид? Відповіді на ці запитання  спробували знайти старшокласники Великоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 разом із бібліотекарем ЦБС Наталією Шевчук та начальником відділу «Великоолександрівське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної  правової допомоги  Ольгою Соколенко. Ініційована відділом культури, молоді та спорту Великоолександрівської районної державної адміністрації  за підтримки навчального закладу зустріч на тему: «Увага, небезпечні ігри в Інтернеті!», мала на меті донести до підліткової аудиторії гірку правду по Інтернетні пастки та запобігти участі підлітків у цих небезпечних розвaгaх та квестaх.

Правоохоронні органи б'ють на сполох. Адже блокування цих груп, які мають такі романтичні і загадкові назви "Синій кит" або "Тихий будинок", не допомагає. Торік правоохоронці вирахували та затримали найбільш активних модераторів цих груп, проте це не допомогло. В Україні, за даними поліції, наразі налічується більше 200 активних учасників подібних груп. Загалом рахунок учасників йде на тисячі. І вже є два летальні випадки - у Донецьку та Івано-Франківську.

Н.Шевчук розповіла про випадки зникнення підлітків на Херсонщині. Аудиторію вразила  розповідь про 14- річну учасницю гри, яка дійшла до 30 рівня, але змогла вчасно зупинитися і вийти  з гри. Також учні під час зустрічі прослухали притчу про спасенні душі, переглянули відеоролики «Смертельна гра», «Я хочу жити». О. Соколенко презентувала слайдову презентацію "Життя яскраве - ти його творець!". Учні мали можливість не лише отримати застережливу інформацію, а й взяти участь у відвертій дискусії на порушену тему.

Корисні посилання